Projektowanie mieszkań w Białymstoku

Planujesz zakup lub remont nieruchomości? Zakres moich usług obejmuje projekty wnętrz mieszkalnych z rynku pierwotnego i wtórnego. W pracowni, która znajduje się w Białymstoku, zajmuję się projektowaniem mieszkań. Masz pomysł na wystrój, ale brakuje Ci pewności co do realizacji? Zgłoś się do mnie! Podsunę Ci najlepsze rozwiązanie, mogę też zasugerować zmiany w układzie lub aranżacji. Będę Twoim wsparciem w kreowaniu przestrzeni, która stanie się Twoim wymarzonym domem. Zapraszam do kontaktu!

Nowoczesne projekty mieszkań

W codziennej pracy przykładam starań, żeby klient był w pełni zadowolony. Skupiam się na tym, aby przekuć jego wizję w koncept spójny wizualnie i ergonomiczny. Tworzę projekty mieszkań, w których domownikom żyje się komfortowo. Wykorzystuję każdą przestrzeń, co jest szczególnie istotne przy ograniczonym metrażu. Udowadniam, że nawet niewielkie wnętrza mieszkalne mogą być wygodne i zagospodarowane ze smakiem. Powierz mi projektowanie swojego gniazdka, a przekonasz się, jak może być piękne i przytulne.

Z moich usług korzystają miłośnicy różnych stylów w architekturze wnętrz. Są to posiadacze zarówno lokali mieszkalnych, które wymagają gruntownego remontu, jak i nowych. Projektowanie mieszkania przynosi mi mnóstwo satysfakcji, zwłaszcza gdy widzę zachwyt na twarzy właściciela. Zwróć się do mnie, jeżeli szukasz projektu niebanalnego, skrojonego idealnie pod swoje potrzeby. Z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie strzałem w dziesiątkę.

Projekt mieszkania
Projektowanie mieszkań w Białymstoku

Indywidualne projektowanie mieszkań

Moje doświadczenie pozwala mi zapewniać klientom pomoc na każdym etapie. Rozwieję wszelkie wątpliwości, które ogarniają Cię na samym początku. Będę udzielać Ci porad podczas remontu wnętrz mieszkalnych. Projektowanie mieszkań to moja pasja. Pracuję w Białymstoku, gdzie możesz mnie odwiedzić w dogodnym dla siebie terminie. Na spotkaniu z uwagą wysłucham Twoich oczekiwań i omówimy zakres działań. Masz gwarancję kompleksowej opieki nad projektem. Zachęcam do współpracy drogą mailową lub telefoniczną!

Zapraszam do kontaktu
  • Brzozowska Projekt Wnętrz
  • ul. Sybiraków 16/47
  • 15-204 Białystok
  • woj. podlaskie
  • NIP: 8231666542
  • 500 036 086
  • biuro.magdabrzozowska@gmail.com

DROGI KLIENCIE

  • Planujesz remont, kupujesz bądź sprzedajesz nieruchomość?
  • Potrzebujesz profesjonalnej pomocy architekta wnętrz?
  • Na Twoje życzenie prześlemy mailowo pełną ofertę naszej Pracowni.