Pracownia projektowania wnętrz Magda Brzozowska

Home Staging Białystok

W naszej ofercie znajdziesz również usługi Home Stagingu na terenie Białegostoku i okolic. Jest to sposób aranżacji wnętrz polegający na kompleksowym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Proces ten ma na celu dodać całemu mieszkaniu spójności, charakteru i stylu. Dzięki temu przypadnie ono do gustu większej liczbie potencjalnych klientów.
Home Staging to technika, która pozwala na usprawnienie procesu sprzedaży lub wynajmu mieszkania, ze względu na profesjonalne przygotowanie nieruchomości. Niewątpliwie na popularność i skuteczność takiego rozwiązania ogromny wpływ ma możliwość spojrzenia na nieruchomość pod innym kątem, niż zazwyczaj robi to właściciel.

Metamorfoza mieszkania

Przeprowadzona podczas tego procesu metamorfoza to najczęściej zmiana dekoracji, ustawienia mebli czy dodanie kilku akcesoriów. Czasami jednak domy urządzone są bardzo indywidualnie i aby dopasować styl do jak największego grona odbiorców, niezbędna jest ponowna aranżacja niemal całego mieszkania. Jeśli więc planujesz sprzedaż lub wynajem mieszkania w Białymstoku i zależy Ci na czasie, to zachęcamy do kontaktu.

DROGI KLIENCIE

  • Planujesz remont, kupujesz bądź sprzedajesz nieruchomość?
  • Potrzebujesz profesjonalnej pomocy architekta wnętrz?
  • Na Twoje życzenie prześlemy mailowo pełną ofertę naszej Pracowni.