Projekt domu na przedmieściach

Podczas tworzenia doskonałego wnętrza, zawsze dążymy do perfekcji, łącząc poszczególne wymagania inwestorów i odpowiednie materiały z miejscem, w którym tworzymy oraz aktualnymi trendami. Ważne jest dla nas by każdy, nawet najmniej widoczny kąt miał w domu swoje zastosowanie i współgrał z całym pomieszczeniem. To właśnie na tym skupiliśmy się tworząc unikalny projekt “Na Przedmieściach”

Staranny dobór materiałów wykorzystanych w domu

Tworząc projekt domu “Na Przedmieściach” naszym celem było połączenie wymagań dwóch różnych osób – ceniącego tradycję, wykorzystanie drewna oraz klimaty związane z przedmieściem Inwestora oraz eleganckiej i posiadającej niezwykłe wyczucie stylu Klientki. Projekt ten wykorzystuje stonowane odcienie beżu i szarości dopełnione elementami szklanymi oraz metalowymi. Dzięki temu zachowany jest kontrast, nadający wnętrzu ciekawego i przyjemnego w odbiorze charakteru. Każda część przestrzeni jest odpowiednio doświetlona przez wysokie, przestronne okna.

Dokładna selekcja mebli do projektu

Wszystkie meble w zaprezentowanym przez nas projekcie domu na przedmieściach zostały dokładnie dobrane, aby zapewnić użytkownikom wygodę w każdym momencie dnia. Każda powierzchnia do siedzenia jest odpowiednio miękka, dzięki czemu możliwy jest wygodny wypoczynek na komfortowej kanapie. Subtelne drewniane elementy i połacie dopełniają efekt, zachwycając swoją unikatową teksturą, a umieszczone w strategicznych miejscach lustra odbijają światło, roznosząc je po wnętrzu.

Niewielka ilość dodatków w realizacji “Na Przedmieściach”

Projekt “Na Przedmieściach” wykorzystuje jedynie niezbędną ilość dodatków. Zamiast nich woleliśmy wykorzystać doskonałe faktury każdego z materiałów oraz odbicia lustrzane. W ten sposób nasi Klienci otrzymali przestrzeń do życia, w której czują się komfortowo i która zapewnia możliwość wygodnego odpoczynku po ciężkim dniu.

Jeśli interesują się Państwo procesem powstawania prezentowanego wnętrza i chcieliby Państwo powierzyć nam zaprojektowanie przestrzeni w swoim domu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i stworzymy w pełni spersonalizowaną wizję doskonałej powierzchni do życia.

Kontakt
  • Brzozowska Projekt Wnętrz
  • ul. Sybiraków 16/47
  • 15-204 Białystok
  • woj. podlaskie
  • NIP: 8231666542
  • 500 036 086
  • biuro.magdabrzozowska@gmail.com

DROGI KLIENCIE

  • Planujesz remont, kupujesz bądź sprzedajesz nieruchomość?
  • Potrzebujesz profesjonalnej pomocy architekta wnętrz?
  • Na Twoje życzenie prześlemy mailowo pełną ofertę naszej Pracowni.