Industrialne wnętrze - aranżacja w stylu loftowym

Nasi klienci, podczas planowania projektu domu bądź mieszkania, coraz częściej sięgają po rozwiązania nieoczywiste. Przykładem jest łączenie eleganckich dodatków z nurtem industrialnym, stylem loftowym. Wtedy powstają projekty takie jak ten. Nowoczesne, o ekskluzywnym charakterze.

Loft i industrial – czyli jak uszlachetnić surowy styl wnętrz!

Bazą wnętrza, w projekcie jest styl industrialny. Dostrzec go można szczególnie w połączeniu monochromatycznych kolorów z drewnem i czernią. Nie jest on tutaj jednak tak surowy i zdecydowany. Pomieszczenia naszego projektu cechują się większą przytulnością i cieplejszym klimatem. Jasne tkaniny kontrastują z szarymi elementami, szynowe oświetlenie techniczne – z eleganckimi szklanymi kloszami.

Dodatki – od szczegółu do ogółu

Nasze projekty słyną z oszczędnej, eleganckiej kolorystyki. Wszystko dlatego bo wiemy, że to właśnie dodatki nadają wnętrzu finalnego charakteru. Całości naszej aranżacji dopełniają dobrane dodatki, które nadają wnętrzu kobiecego charakteru. Dom zdobią białe, granatowe poduszki, a także nieliczne rośliny i obrazy, raczej proste i minimalistyczne – grafiki nadające przestrzeni loftowego klimatu. Bo przecież to inwestor decyduje o finalnym wyrazie przestrzeni! A to właśnie te drobne elementy, zmienione – nadają nowego charakteru.

Industrialna Elegancja – dla osób ceniących gustowne i kreatywne rozwiązania

Mówi się, że styl industrialny i loftowy przede wszystkim przeznaczony jest dla osób kreatywnych, nieco ekscentrycznych, które jednocześnie mają milion pomysłów w głowie. Jest to przestrzeń dla artystów, wrażliwych na to, co ich otacza. Projekt Industrialna Elegancja to doskonały dom dla tych, którzy lubują się w kontrastujących ze sobą połączeniach.

DROGI KLIENCIE

  • Planujesz remont, kupujesz bądź sprzedajesz nieruchomość?
  • Potrzebujesz profesjonalnej pomocy architekta wnętrz?
  • Na Twoje życzenie prześlemy mailowo pełną ofertę naszej Pracowni.